ноември 21
Home Седмицата Спорт "Балкан" победи конкурент за титлата

"Балкан" победи конкурент за титлата

Е-мейл Печат ПДФ

balkanНай-старият български отбор "Балкан" 2001 победи с 2:1 "Торино" в мач от "червената" дивизия за над 30-годишни в Премиер лигата. Балканци поведоха с голове на Ангел Баков и Валентин Димитров. Първата част завърши с резултат 2:0 в полза на българите. С подновяването на играта Валентин Димитров вкара нов гол с удар от воле, но страничният съдия реши, че е бил в засада и отмени 100% попадение. В средата на полувремето главният рефер отсъди спорна дузпа за перуанците и те намалиха на 2:1. Играчите на двата отбора се изнервиха и съдията показа няколко жълти картони, за да предотварти по-сериозен сблъсък реферът свири край на мача пет минути по-рано. След тази победа над силен съперник "Балкан" излезе на второ място във временното класиране след "Хорсебокс Юнайтед".
Тази събота (24 юни) от 4:30 часа следобяд на адрес: 1014 South Main St, Lombard, IL 60148, "Балкан" приема полския тим "Иглопол". Припомняме ви, че в първи кръг от настоящия сезон двата отбора завършиха наравно 2:2.
На следващия ден сутрината единственият български отбор при над 40-годишните "Ботев" Чикаго завърши наравно 0:0 с "Румъния". Във временното класиране "Ботев" заема второ място след фаворита за титлата "Джак Старс".
"Изиграхме мача без нито един резервен играч, ако имахме поне две смени, щяхме да победим, но силите ни стигнаха само за равенство. Имаме много контузени играчи, а и сезона на ваканциите започна и много от момчетата са на почивка в България. Надявам се да се съберем за предстоящия мач, за да имаме по-голям шанс да спечелим", коментира играещият треньор на "Ботев" Чикаго - Наско Иванов.
Тази неделя (25 юни) от 9:30 часа сутринта на адрес: 801 N. Washington, Park Ridge, IL 60068, "Ботев" гостува на "Парк Рич".
През седмицата имаше кръг и при над 48-годишните, където "София БГ" загуби с 2:1 от "Парк Рич". Голът за ветераните отбеляза Ивайло Петков.